• Новак
Обичај Bodsuits за Бебе Персоналните Bodysuit Дизајн Свој Додадете Вашиот Текст Слика

Обичај Bodsuits за Бебе Персоналните Bodysuit Дизајн Свој Додадете Вашиот Текст Слика

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

100% Памук.Не Сува Чиста.TEEAMORE ПЕРСОНАЛНИТЕ СОПСТВЕНИ BODYSUITS се на забавата, добро направени, и многу удобно мека памучна за прилагодување.Едноставно додадете текстот, сликата, фотографијата што сакате.Нашиот тим на искусни занаети луѓето печатење со квалитет на мастило, токму тука во САД.Изберете ја вашата порака, фонт, и мастило боја.ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕНИ bodysuits со состојбата на техниката Директно на Облека (DTG) технологија на печатење.Боите на ткаенина се многу добро распоредени.Не премине во боја или бледнее за вашиот уникатен дизајн.СОВРШЕН ЗА ПАРТИИТЕ, бебе туш подарок, родендени, празници, тимови, цркви, групи, пораки, и многу повеќе.МНОГУ ОД НАЈПОПУЛАРНИТЕ БОИ : Бела, Црна, Кралската, Црвена, Розова, Морнарица, Топла Розова, Heather, и Тиркизна.Цврсти Бои се 100% Памук и Heathers се Меша Памук Поли.НИЕ ГАРАНТИРАМЕ ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО.Нашите клиенти љубов квалитетот на tees и извонредност во печатење.Не се Враќа, или Размена на располагање за сите кориснички Налози.Освен ако не постојат било производителот грешки на производот.Ние ви препорачуваме да се мијат сите кошули пред да го користите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката