• Новак
zdfYYkzdf Железо Двоен Слој Ѕид Монтирани Чевли Влечки Рек Носителот Виси Полица Црна

zdfYYkzdf Железо Двоен Слој Ѕид Монтирани Чевли Влечки Рек Носителот Виси Полица Црна

DEN 106.08
Производот е достапен

Достапност

Висок квалитет на железо материјал, тоа е издржлив. 2 слоеви стапка, двојно картичка позиција, може да се сместат 2 пара чевли.Стап-слободен паста, може да се мијат постојано, и цврсто да се почитуваат.Бран форма, виси влечки не се откажат.Погодни за употреба во места како што се тоалетите.Тип : Пантофли Рек Материјал : Железо Карактеристики : Трајни, Ѕид Монтирани, Бран Форма, Лесно да го Инсталирате Објект Големина : 21.5 cm x 8.5 cm x 10.6 cm/8.46" x 3.35" x 4.17" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пантофли Преградата (На Влечки Не се Вклучени).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката