• Новак
GVRPV Миленичиња Забава Мат Snuffle Бавното Хранење Сад Преносни Куче Фидер Интерактивна Обука -Сина

GVRPV Миленичиња Забава Мат Snuffle Бавното Хранење Сад Преносни Куче Фидер Интерактивна Обука -Сина

DEN 499.20
Производот е достапен

Достапност

Тип : Куче Бавното Хранење Сад.Материјал : Пластика.За да се намали товарот на вратот, стои дизајн го прави полесно за домашни миленици да се добие храна и вода, а со тоа промовирање на протокот на храна од устата во стомакот и што го прави полесно да се проголта.Високо-квалитетни материјали, внимателно стокмено преку високи-температура отпуштање, се претставува мазна, светла, и нежна текстура, и се отпорни на удари.Стилски и едноставен дизајн ќе комбинација со било декорација во вашиот дом или кујната.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас во време во рок од 24 часа!Ви благодариме на соработката.Ние ќе се потрудиме да ви послужи, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, јас нема да го реши тоа за вас во време во рок од 24 часа!Ви благодариме за соработката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката