• Новак
Гербер Бебе Житни Органски овесна каша со Банана, 8 мл

Гербер Бебе Житни Органски овесна каша со Банана, 8 мл

DEN 95.76
Производот е достапен

Достапност

Направени со USDA Органски состојки.Содржи 11 витамини и минерали, вклучувајќи железо за поддршка на способностите за учење.Certifed не-ГМО.Здравјето и безбедноста на вашиот малку еден бил и секогаш ќе биде Гербер е највисок приоритет.Ние сме лидер во младата исхрана, не само затоа што растеме храна која ќе се хранат вашиот малку, но, исто така, затоа што знаеме што исхрана вашиот малку треба.Гербер Органски Жита се направени со цели зрна и вистински плодови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката