• Новак
PeleusTech 10L Ретро СТП Кожа Wastebasket 66 Пат Мали корпата за Ѓубре Без Капак за Спалната соба, Канцеларија, Дневна Соба

PeleusTech 10L Ретро СТП Кожа Wastebasket 66 Пат Мали корпата за Ѓубре Без Капак за Спалната соба, Канцеларија,

DEN 767.76
Производот е достапен

Достапност

Единствен европски стил, мода домот декоративни корпата за ѓубре или отпадна хартија кошница.Висок степен на СТП Кожа материјал надворешниот со не-плетени ткаенини обвивка.Капацитет : 10 L. 66 Пат Шема, Совршен изработка со квалификувани крои, Увезени висока прецизност УВ мастило уникатен модел на површината.Може да се користи во кујна, дневна соба, спална соба, бања и други места за употреба, разновиден, издржлив, лесен.Peleus Tech 10 L Ретро СТП Кожа Wastebasket 66 Пат Мали корпата за Ѓубре без Капак за Спалната соба, Канцеларија, Дневна Соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката