• Новак
iPhone Xs Max Паричникот Случај, ZVE iPhone Xs Max Случај со Кредитна Слотот за Држачот на Картичката Crossbody Синџир Чанта Чанта на Зглобот Патент Рака Случај Покритие за Apple iPhone Xs M

iPhone Xs Max Паричникот Случај, ZVE iPhone Xs Max Случај со Кредитна Слотот за Држачот на Картичката Crossbody

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

【Компатибилен Телефон Модели】 : САМО одговара за Apple i Phone XS Max, 6.5 инчи 2018(Не одговара за други модели на iphone). 【Паричникот и Држачот на Функцијата】 : 2 Картичката во Држачот со еластична бенд може да се задржи 8+ Картички, како и 15 пари и вашиот копчињата.И не е само паричник на грбот и НЕ маска на лицето.Но 1.5 mm-2mm raized усни заштита на вашиот телефон добро. 【Висок Квалитет на YKK Патент Дизајн】 : Секој парчиња на YKK Патент може да содржи повеќе од 1000 пати се повлече сила тестирање, кое може да ги задржи вашите лични предмети добро. 【Интимни Монтажни Анти-изгубени Lanyard и Crossbody Рака Дизајн】 : (1)Со анти-изгубени lanyard, држете го телефонот повеќе удобен и без да се грижите за губење. (2)прилагодливи crossbody рака може да биде симната ако вие само треба случај.Тоа е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.Синџирот на рака должина мерки 52". 【Задоволство Гаранција】 : 6 Месеци гаранција и најдобра услуга на клиентите да ги заштитите вашите вредни инвестиции.Девица божица е често придружена со Вага, бидејќи домот Вага е следниот знак на зодијакот по Девица.Ние го нарекуваме овој производ "Вага", затоа што е базиран на "Девица" на производот.На "Вага" Серија додава на прилагодливи синџир рака на патент паричникот за секојдневниот живот и излети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката