• Новак
1/4 Инчи Дебела Не се Лизга Јога Мат, Јога Мат Еко Пријателски TPE Фитнес Мат со Носење на Рака за Жени и Мажи

1/4 Инчи Дебела Не се Лизга Јога Мат, Јога Мат Еко Пријателски TPE Фитнес Мат со Носење на Рака за Жени и Мажи

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

TPE душеци врши технички подобрувања основниот на традиционалните тренингот душеци.Значи, да ги споредиме да ПВЦ, ЕВА и NBR мат, ова фитнес мат има повисока еластичност, подобро триење. 72" долго 24" широк обезбедува удобност.На 1/4" дебела премиум мат удобно перници ' рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови додека ви држи избалансиран.Со двојно двострано не се лизга површини, сите намена премиум вежба јога мат доаѓа со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Влага отпорни технологија го прави мат да биде лесно да се мијат со сапун и вода.Оваа вежба мат за дома е костим за почетници & напредни практиканти на јога.Карактеристики : Материјал : TPE Боја : Длабоко Зелена/ Deep Blue/ Дип Парпл/ Розова/ Портокал Димензии : (72.05 x 24.02 x 0.24)" / (183 x 61 x 0.6)cm (L x W x H) Единствен Пакет Димензии : (24.01 x 5.51)" / (61 х 14)cm Тежина : 2.09 lb / 0.95 кг Пакет Вклучува : 1 x Јога Мат 1 x Еластична Бенд.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката