• Новак
Метал од не ' Рѓосувачки Челик,(Испорака на 3 до 6 Дена) Убава Големина и Изглед,Лесно да го користите,Вкупната Должина 4.72 во

Метал од не ' Рѓосувачки Челик,(Испорака на 3 до 6 Дена) Убава Големина и Изглед,Лесно да го користите,Вкупната

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Вкупната должина на производот е 4.72 во, и дијаметар е 2.36 во.Материјал : метал од не ' рѓосувачки челик.Водоотпорен : 100% водоотпорен дизајн.Брод од домашните складишта во U. S. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, и нашата услуга по продажбата тим ќе ви послужи wholeheartedly.Спецификација на производот : вкупната должина на производот : 4.72 во дијаметар е за 2.36 во Материјал : метал од не ' рѓосувачки челик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката