• Новак
Соларни Градинарски Bunny Декорација | Отворен Двор Оркестарот - Тревник Украси | Соларни Декоративни Светилки за Патио, Тераса, Дек | Времето е Отпорен на LED | Housewarming По

Соларни Градинарски Bunny Декорација | Отворен Двор Оркестарот - Тревник Украси | Соларни Декоративни Светилки

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

- Автоматски се претвора во мрак и исклучување на зората. - Поддржан од страна на не-кавга парите назад или замена гаранција.Само излизгајте го прекинувачот под за 'на', оставете го во сонцето, и да се види тоа автоматски дојде на живот во блескав модата во мрак.Ние поставени за да се создаде декоративни соларни фигурини трајни доволно да ги задржи ви се смешка на целата година круг.Нема постојано замена на батерии.Не се задоволни со вашиот соларен погон градина декорација?Ние ќе рефундирање на секој денар или ви испрати замена.Не е наше. - Практично одржување слободни; нема електрична енергија потребни.Квалитетот Ќе Сакаат да Не сите отворено градина декорација се создадени еднакви.Оваа декоративни отворено бројка е целосно поддржано од сонцето.Кликнете "Додај во Кошничката" сега да го разубават вашиот простор еко-пријателски начин потполно ризик-бесплатно!.Оди напред, искуство премиум квалитет во игра, без ништо да се изгуби.Некои брзо да исчезнат, лесно чип, или да започнете flaking кога се изоставени во вжештена сонце или истураше дожд.Додека другите лесно да исчезнат, ги кородираат или попуштат, нашиов се направени со користење на ' рѓа-отпорни смола, се рака-насликани уникатен допир и со оглед на заштитна облога на времето сето тоа.Ќе ви се допаднат очи кои автоматски светне во мрак, прекрасната боја, кој се инјектира живот на било отворен простор, а неговата големина дека се грижи само за секој известувања тоа. 100% ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : остатокот нудат ограничени гаранции; ние сме целосно доби грб со не-кавга доживотна гаранција.Тоа е исто така одлична за додавање напор шарм и карактер на вашиот двор, патио, тераса, дек, или дворот. - Безжична дизајн ви дава слобода на тоа место каде.Кликнете "Додај во Кошничката' сега за да добиете твое потполно ризик-бесплатно!.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Дали тоа е housewarming, одмор или водителка подарок сте во потрага за оваа сјај до градината акцент статуа прави вкупно лекување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката