• Новак
Aetorgc Розова Сјајни Лажни Ноктите Целосно Покривање Краток Овална Ombre Лажни Ноктите Свадба Партија Акрилик Клип на Ноктите за Жени и Девојчиња(24Pcs)

Aetorgc Розова Сјајни Лажни Ноктите Целосно Покривање Краток Овална Ombre Лажни Ноктите Свадба Партија Акрилик

DEN 186.48
Производот е достапен

Достапност

Изберете соодветен двострано лепливи ленти и употреба на ножици да се отсечени несоодветни делови.Акрилик лажни нокти имаат 24 ноктите&12 различни големини, бесплатно со лепак налепници, мини датотека.Во тој случај,можете исто така да се исчисти остане нокти налепници со вода.Ви благодарам многу за доаѓање Како да се користи лажни нокти : 1.Квалитетот е апсолутно сигурни и цената е апсолутно сигурни.Притиснете 1 компјутер двострано нокти налепници на задната страна на лажни нокти 4.Совети за отстранување : 1. 2 лист 24 компјутери помине налепница.Користење на ноктите clippers да се намали вашите долги нокти.Датотеката и обликот на вашите нови нокти, ако е потребно.Пакет : 24 компјутери лажни ноктите.Обновливи лажни нокти е направен од висок квалитет на еколошки материјали.Тоа е стара продавница специјализирана во областа на лажни ноктите.Шик лажни ноктите се направи вашите нокти стилски и уникатен дизајн кој му дава на вашиот ноктите на квалитетен и луксузен изглед.Употреба на нашите бесплатни нокти датотека за полски вашите нокти едноставно,чисто и суво вашите раце за подобро се вклопуваат.Ве молиме обидете се да не се носат нашите лажни ноктите кога миење садови,машина за перење облека и други долгорочни работа во вода.Прашања кои имаат потреба од внимание : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката