• Новак
Симпатична Бебе Главата Заштитник,Прилагодлив Години Шефот за Безбедност на Подлога Перница Животинско Ранец Заштити Бебињата Глави за Индексирање & Одење,на Воз?

Симпатична Бебе Главата Заштитник,Прилагодлив Години Шефот за Безбедност на Подлога Перница Животинско Ранец Заштити

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

【Заштити Бебињата Глави】Бебе главата заштитници помогне да се заштити бебето главата и грбот, кога бебе го индексира и прошетки.Намалување на главата и грбот повреди.Прекрасната пчела дизајн е многу близок со бебиња. 【Супер Меки Материјали】Бебе заштита глава е направен од висок квалитет на памук, мека кристал кадифени ткаенини и високо еластична PP памук додатен.Многу меки и се дише!Таа одговара на повеќето бебиња. 【Прилагодливи Рака】Тоа е поудобно и пропадна-доказ, и ново надгради рака е погусто и пошироко отколку обичните рака.За удобноста на бебето, тоа е многу лесно да се прилагоди на градите рака според бебе потреби. 【Бебе Главата Заштитник】Спречи години младата повредени погоден за 0-3 години дете. 【Креативен Подарок】Пакет вклучуваат 1 бебе главата заштитник со хоризонтална одредување појас.Погоден за бебе на возраст 5-24months.Голем креативен подарок за секој кој има бебе учат да одат или ползи.Cotton Soft&Дише : Супер меки кристал кадифени ткаенини и високо еластична PP памук додатен.Главата Назад Безбедност Функција : да се Спречат години младата повредени погоден за 0-3 години toddler Adjustable Кадифен Ремени : Рамењата и градите појаси се согласува да бебе е различна големина и слободно да шетаат,ползи и да ја стартувате.Симпатична Цртан филм Изглед : Длабоко сакан од бебиња како backpiece заштитник подлога или играчка.Белешки : градите на рака на одделени од главата заштитник подлога.Ве молиме обратете се до последната слика за инсталација чекори.Пакет се вклучени : 1×децата анти-капка мат (со хоризонтална одредување појас).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката