• Новак
DIAOD Дрвени Преклопен Компјутер Биро, Мултифункционални Круг Биро Појадок Служат на Кревет Фах Троседот Лента со Количка за Нозе Природна Боја

DIAOD Дрвени Преклопен Компјутер Биро, Мултифункционални Круг Биро Појадок Служат на Кревет Фах Троседот Лента

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал - Еколошки панел, безбеден и еколошки, носат-отпорни, нула-отпорни, анти-корозија и влага-доказ.Предмет - Не само што може да се користи како лаптоп табела на креветот, но, исто така, како една маса, децата работна маса, итн.Проширување и додавање на десктоп, лесно да се приспособат на секојдневните предмети, како што се тетратки и тастатури.Со компјутер џек, тоа е пренослив и удобно.Криви агол дизајн спречува гребнатини, е убаво и безбедно, и ја подобрува безбедноста.Нозете се свитлива и лесен за чување, лесно да се носат и да потрае нема простор.Без разлика каде се користат - дали е тоа на маса, троседот или коленото тоа има најмногу удобно внесување агол и, благодарение на својот уникатен дизајн и форма, го намалува притисокот на вратот и рамениците.Тоа е, исто така, совршен појадок tray Product Име - Виткање table Material - Дрво-базирани panel Product големина - 90*34*48cm Производ бруто тежина - 7 kg Applicable сцени - дневна соба, кревет, троседот, балкон, спална соба, отворен, заливот прозорец, итн.Ве потсетам : Овој производ содржи само виткање маса, нема други додатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката