• Новак
WYFDC Складирање Кутија Креативни Уво Хривнија Хривнија Ѓердан Накит Прстен на Раката се Згусне Обетки Складирање Мала Дрво, во Форма на Накит Рамка (Боја : Б)

WYFDC Складирање Кутија Креативни Уво Хривнија Хривнија Ѓердан Накит Прстен на Раката се Згусне Обетки Складирање

DEN 372.00
Производот е достапен

Достапност

Боја : црна, бела, црвена, розова.Дизајн : современ накит екранот стојат дизајниран во форма на гранка.Чиста боја дизајн : стилски и едноставна.Користете функција : екранот се залагаме за накит.Погодни прилики : лична : накит складирање и собирање; пазарот : накит, накит екран функција; трговски центар : златен и сребрен накит чување на екранот.Боја : црна, бела, црвена, розова.Дизајн : современ накит екранот стојат дизајниран во форма на гранка.Чиста боја дизајн : стилски и едноставна.Користете функција : екранот се залагаме за накит.Погодни прилики : лична : накит складирање и собирање; пазарот : накит, накит екран функција; трговски центар : златен и сребрен накит чување на екранот.Име на производ : Накит rack Size : 25x22.5x14.5 cm Commodity име : накит складирање rack Applicable простор : desktop Commodity употреба : чувајте различни обетки, обетки, ѓердани, итн.Пакет содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други производи)Уво Клипови Багажник, Обетки Багажник, Мултифункционален Фиока.Карактеристики : Приказ Багажник, Прашина-доказ, Лесен за Употреба.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката