• Новак
Новороденче Фотографија Реквизити Момче Девојка Фото Снимајте Тимови Капчиња Костими, Плетени Облека Mohair Headdress Rompers

Новороденче Фотографија Реквизити Момче Девојка Фото Снимајте Тимови Капчиња Костими, Плетени Облека Mohair Headdress

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

МАТЕРИЈАЛ : Mohair.Големина : Одговара за за 0-1 носители месеци бебето девојки.Совршен за незаборавни фотографија пука, бебе туш подарок, и подароци.Супер Меки, Удобни и Дише.Стил : Симпатична & Мода рачно изработени капчиња облека, новиот дизајн на бебето костим за фото проп.Забелешка : Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект.Новороденче Фотографија Реквизити Момче Девојка Фото Снимајте Тимови Капчиња Костими, Плетени Облека Mohair Headdress Rompers Карактеристики LPPGRACE е бебе фотографија реквизити одберете висок квалитет на посебни материјали кои се меки, удобни и дише.Тоа нема да му наштети на вашето бебе е деликатна кожа.Дизајнот на овие Симпатична Бебе рачно изработени Плетени капчиња Облека е исклучителна .Тоа е погоден за незаборавни фото пука и го прави бебето машина и повеќе стануваат најатрактивни.Детали за производот : 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : како на сликата покажува Материјал : 100% рачно изработени капчиња Тимови.Погоден за 0-1 носители на месечно бебе.Пакет Вклучувајќи Еден пакет вклучува headdress и еден пар на rompers ве Молиме љубезно ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми.LPPGRACE Услуга ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката