• Новак
Свила Големи Scrunchies Јажиња венчиња Врски Ластичињата конска опашка Носители за Жените Додатоци Headbands (Боја : 4 Кафе)

Свила Големи Scrunchies Јажиња венчиња Врски Ластичињата конска опашка Носители за Жените Додатоци Headbands (Боја

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Свила Големи Scrunchies Јажиња венчиња Врски Ластичињата конска опашка Носители за Жените Додатоци.Против пролизгување дизајн : На headband има добра еластичност и против пролизгување својства, што помага да се спречи кожата од паѓање кога пот е испразнета.Разни користи : спортски headband е погодна за секој спорт, остварување и рекреативни активности, а исто така може да се користи како едноставна hairband да се врзуваат на вашата коса.Добар подарок : не се лизга еластична headband е популарна боја, погодна за мажите и жените, одличен подарок за пријатели, роднини, колеги или другите. ★Погодни за секојдневни активности, забави, родендени, свадби, празници, танци, прослави, свечености, подароци, итн.Вие ќе добиете многу комплименти.Производителот : Item тежина : 0.5 Kilograms Colour : Red Manufacturer референца : 9873191846419 Item Тежина : 500 Grams ASIN : B09 MLRRKJ6 It е удобен за носење и да не го боли главата.Одлична изработка, исклучителна изведба.Тоа е изработени од еколошки материјали и не е лесно да се пробие и да се деформира.Постои возрасна граница-погоден за повеќето девојки, деца, жени коса додатоци.Едноставен стил, лесно да одговара на вашата дневна облека.Тоа може ефикасно да го поправи вашиот коса и чувајте го модерен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката