• Новак
Econoco Економија Стил Чудни Чевли Стој, 7 Должина (Пакување од 24)

Econoco Економија Стил Чудни Чевли Стој, 7 Должина (Пакување од 24)

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

земја на потекло : Кина.пакет висина : 14.0".пакет должина : 19.75".пакет ширина : 10.5".Нашите HP линија на отпорност на прикажува се составени од акрил multipolymer материјал кои ќе се намалат загубите поради оштетување, додека одржување на својата акрилна-како contoured јасност.Каде и да се употребливи, HP ќе се обезбеди и ниска цена и долг живот на било на екранот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката