• Новак
Quad Седум Момчиња 2-Парче Осип Стража и Багажникот Костим за капење Сет (Бебе/Дете/Малку Момчиња)

Quad Седум Момчиња 2-Парче Осип Стража и Багажникот Костим за капење Сет (Бебе/Дете/Малку Момчиња)

DEN 631.20
Производот е достапен

Достапност

Увезени.Симпатична Дизајн на Летото бански за на плажа или базен во симпатична отпечатоци и светли бои.Удобно – Мека кожа пријателски ткаенина е совршен за мали момчиња деликатна кожа.Висок Квалитет - Двојно Stitched Hems Swimshirt со Висок Врат Дизајн за Вратот УВ Заштита UPF 50+.Разноврсна - Совршен костими за капење за Одмор и Јавните Низ Вода.Лесно Нега; Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме Упатување со Опис на Производот за Повеќе Детали.Quad Седум момчиња 2-парче осип стража и багажникот костим за капење, поставени се совршен избор за лето забава.Однесувајте се кон вашиот малку што да се шарени и стилски прилог на неговата beachwear гардероба ова лето.Нашите костим за капење поставува функција светли, шарени дизајни и модели тој ќе љубов.Повеќе Стилови на располагање, секој со различни цртежи, бои и изреки па можете да ги собереш на совршен сет за неговиот стил Одлично се Вклопуваат со безбедни половината bottoms и сит се вклопуваат вода tee што нуди удобно се чувствуваат додека не се попречува движењето додека пливање Супер Симпатична дизајн отпечатоци со светли бои кој surf теми, ајкули и симпатична изреки Совршено Одговараат без разлика дали се трошат ден на плажа, пливање во базен или ќе воден парк, т-маица дизајн со висока јака обезбедува дополнителна заштита од сонце за вашиот малку Супер костими за капење за детето, години и момче пливачи, сет вклучува врвот и дното; ве Молиме Референца Варијации за Сите Достапни Големини & Бои!Quad Седум нуди премиум облека по пристапни цени, бидејќи ние вредност, секој клиент кои посети нашата огласи!Се престане со Нашите Storefront да се Види Остатокот од Нашите Големи Зделки, ние сме убедени сте ќе треба да се најде елементи, кои секој кој треба подарок ќе апсолутно љубов и љубов!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката