• Новак
Enoz Молец-Onda Пакети Cedar Мирис - 12 мл. Торба (6) Убива Облека Молци, Тепих Бубачки, и Јајца и Ларви

Enoz Молец-Onda Пакети Cedar Мирис - 12 мл. Торба (6) Убива Облека Молци, Тепих Бубачки, и Јајца и Ларви

DEN 861.36
Производот е достапен

Достапност

МОЛЕЦ ТОПКАТА ПАКЕТИ : Овие cedar миризливи рамен молец топката пакети се одлични за рамен складирање, како и фиоки, плакарот полици, или ќебе градите и водови.Чувајте ги вашите деликатна woolens безбедни од молци без мирис на молецот топки или хаос на кристали.УБИВА ОБЛЕКА МОЛЦИ, ЈАЈЦА & ЛАРВИ : Enoz молец preventatives помогне да се спречи скапите штети од инсекти.Ни молец топки, колачи, & спреј убие облека молци, молец јајцата & ларви, & се одлични за заштита на деликатна woolens, cashmeres и други предмети.КАЖЕТЕ ЗБОГУМ НА ВНАТРЕШНА ГРЕШКА ПРОБЛЕМИ : Лета, пчели, roaches, јакни, и mosquitos сите имаат едно нешто заедничкотие не се добредојдени во вашиот дом.Од flyswatters да молец топки, cedar спреј за да roach во прав, ние треба вашата штетници отвратителен потреби се покриени.WILLERT ДОМАШНИ ПРОИЗВОДИ : Willert Домашни Производи, започна во 1946 година со еден месец repellant производ.Уште во сопственост & управувани од страна на Willert семејство, ние го направи над 100 дом чистење материјали & контрола на штетници објекти, вклучувајќи Парти-D-Bol, Сад Свежи, air BOSS & Enoz.ВО И ОКОЛУ ДОМОТ : Тоа е Enoz Зона!Чувајте вашиот дом штетници бесплатно со Enoz грешка отвратителен производи.Борејќи се со наезда не е лесен, па нека Enoz ви помогне ако сте биле задоволни со Terro стапици, Neem масло, Ecosmart Органски Инсекти Убиец & Greenerways.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката