• Новак
Поп Теми Еј Слушнете! Navi Видео Игри Гејмер Смешно Бебе Бебе Момче Девојка Bodysuit

Поп Теми Еј Слушнете! Navi Видео Игри Гејмер Смешно Бебе Бебе Момче Девојка Bodysuit

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Дали сте размислувале таа беше корисно или само досадно ти мораше да слуша.мажи, жени, деца млади бебе onesie деца и млади.Snap crotch.Премија, претходно shrunk, памук бебе bodysuits направени со мека, прстен-откачи памук за tshirt удобност на деликатни новороденче кожата.Едно парче бебе облека на располагање во бебе сина, розова, сива, црна и бела во 6 M, 12 M, 18 МИЛИОНИ и 24 M големини.Бебе bodysuits за девојки и момчиња се кратки ракави стил со круг на рамо.Сите мастило, влакна, етикети и сврзувачки елементи биле точно тестирани за безбедност и влијанието врз животната средина и се овластени СТАНДАРД 100 од OEKO-TEX.Во потрага по кул бебе подароци?Симпатична бебе bodysuits се најдобри бебе туш подароци за момчиња и девојчиња.Единствена новина печати едно парче бебе облека се смешни и симпатична Божиќ, раѓањето соопштенија, 1-от роденден подароци, или да се додаде за да подарок регистар премногу!Не?т заборавајте за 2 бебето подароци или 3-то или 4 - прифатлива бебе облека го слават секое ново доаѓање без случува overboard.Со гордост печатени и испраќаат во Остин, соединетите американски држави на САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката