• Новак
Персоналните Сет од 2 Pacifiers, Име и Ѕвезда Дизајн, Персоналните Бебе Подароци за Девојки или Момчиња. 0-6 Месеци, 6-18 Месеци, Вашиот Избор на Боја Розева, Сина или Бела

Персоналните Сет од 2 Pacifiers, Име и Ѕвезда Дизајн, Персоналните Бебе Подароци за Девојки или Момчиња. 0-6 Месеци,

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Сет на Pacifier - Достапни во 3 различни брадавица форми 0-6 Месеци или 6-18 Месеци.НАПРАВЕНИ ВО САД со увезени материјали.Сите материјали кои се користат се со многу висок квалитет.На pacifier со ѕвезда и името на вашиот избор.На pacifiers се BPA-FREE, Phthalate Слободни.Персоналните Сет од 2 Pacifiers 0-6 Месеци, 6-18 Месеци.Достапно во 3 брадавица стилови - Ортодонтски, Круг и Рамно.Го прави голем бебе подарок.Совршени за дневна нега ситуација да се обезбеди вашиот малку еден секогаш е нивната правилна pacifier.Ќе избор на Розева, Сина или Бела.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката