• Новак
Toyvian Младата Шетач Играчка, Бебе Бебе Животни Креветчето Кревет Околу Штракаат Бел Шетач Виси Полнети Заврши Спирала Безбедност на Кадифен Играчки за Бебе Момчиња

Toyvian Младата Шетач Играчка, Бебе Бебе Животни Креветчето Кревет Околу Штракаат Бел Шетач Виси Полнети Заврши

DEN 633.60
Производот е достапен

Достапност

Го привлече вашето babys внимание : Помагаат да се стимулира babys сетила преку поглед, допир и звук.Развој на вашиот babys координација вештини : Развивање на babys тактилни сетила и рака око координација природно.Лесно да се заврши : Лесно се обвива околу шетач бар или страна од креветчето.Симпатична Животно Облик : Симпатична животно дизајни за привлекување на бебето.Играчка големина е околу 40* 27 CM.Шарени : Светла и повеќе бои за да се стимулира babys боја на познанието; спречување на бебето од плачење и одржување на вашето бебе, да се забавувате, е одличен подарок за новородените бебиња.Опис Оваа младата шетач играчка има мека, кадифен тело кое поттикнува возбудлива игра виси знаци може да се забавуваат бебето за да се избегне плаче.Слатка мала креветчето играчка може да се обвива околу бебето креветчето железнички, шетач или столче се справи.Нејзината повеќе текстури задржи вашето бебе заинтересирани и поттикнување на неа да се истражуваат.Оваа играчка, може да се чува вашето бебе да се има забава и може да се даде на децата среќен ден.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано - Материјал : Кадифен, акрилик - Size : 40. 00 X27. 00 X10. 00cm/ 15. 72 X10. 61 X3. 93in.Пакет Вклучувајќи 1 x бебе plaything.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката