• Новак
Zouminyy Печење Мувла, Торта, Мувла, 2 парчиња Лесно Да се Чисти Храна‑Одделение За Дома Пекарница

Zouminyy Печење Мувла, Торта, Мувла, 2 парчиња Лесно Да се Чисти Храна‑Одделение За Дома Пекарница

DEN 1144.80
Производот е достапен

Достапност

Вакуум Изолација Технологија, Двоен Ѕид Од Не ' Рѓосувачки Челик, Голема Бакар Обложени Изолација И Лесна Заварување Технологија, Голема Изолирани Храна Тегла За Топла Храна Ладна Храна. Долго Време Изолација, Ве Молиме Да Се Прелива Во Топла И Ладна Вода Да Се Загрее Пред‑Кул За 5~10 Минути Пред Пакување На Храна.Со Нерѓосувачки Челик Лажица, Тоа Е Лесно Да Уживаат во Храна На движење, исто Така Лесно Да се Пополни Храна, Во Оваа Храна Тегла И Чистење По Употребата.Ве Молиме Да Земете Во Реалниот Како Стандард.Може Да Го Задржува Течности Топло Ладно За 12 Часа. Набљудувачите Не Се Калибрира Истата Точка Боја Се Прикажани Во Фотографии Може Да Се Покажуваат Малку Различен Од Вистинскиот Објект. Вакуум Изолација Технологија, Двоен Ѕид Од Не ' Рѓосувачки Челик, Голема Бакар Обложени Изолација И Лесна Заварување Технологија, Голема Изолирани Храна Тегла За Топла Храна Ладна Храна. Со Нерѓосувачки Челик Лажица, Тоа Е Лесно Да Уживаат во Храна На движење, исто Така Лесно Да се Пополни Храна, Во Оваа Храна Тегла И Чистење По Употребата. Храната Одделение Материјал Надворешниот Капак Може Да Се Користи За Да Се Одржи На Храната, Исто Така, Да Биде Поголема За Изолација И Leakproof, Ќе Ви Се Допадне Храна Jar, Со Лесен Leakproof Двојно Капаците.Долго Време Изолација, Ве Молиме Да Се Прелива Во Топла И Ладна Вода Да Се Загрее Пред?Кул За 5~10 Минути Пред Пакување На Храна.Спецификации : Предмет Тип : Топла Храна Jar Material : Нерѓосувачки Steel Color : Gray Size : Прибл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката