• Новак
EVTSCAN Изолирани Тегли за Храна, 1000ml не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Термос Ручек Кутија Smoldering Кригла Изолирани Супа Сад за Велосипедизам, Кампување, Канцеларија

EVTSCAN Изолирани Тегли за Храна, 1000ml не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Термос Ручек Кутија Smoldering Кригла Изолирани

DEN 1031.76
Производот е достапен

Достапност

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】- EVTSCAN изолирани храна контејнер усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик, никогаш не рѓа, цврсти и трајни производи за долгорочна употреба. 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】- 1000ml голем капацитет за да се одржи повеќе храна или супа секој пат. 【ТРАЈНИ】- Двоен ѕид вакуум smoldering кригла со силиконски запечатување прстен да ги задржи за храна топло или ладно за 24 часа. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】- Притиснете го копчето дизајн, лесно да се затвори и да се отвори, да заштедат време и напор.Широк капак, исто така може да се користи како мал сад или мала чаша. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】- Лесна и компактна големина, совршен за на училиште, канцеларија, патување или излет и сл.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Златна Капацитет : 1000m L Големина : прибл. 11.3 x 19.1 cm / 4.45" x7.52" Пакет Се Вклучени : 1 * Термос Ручек Кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката