• Новак
Жените Crossbody Мобилен Телефон Торба за Мали Рамо Чанта Кожа Патување СМАРТ Картичка Отвори Паричник Случај Чанта Телефон Џеб Baggap Спојки за iPhone 11 Se 2020 11 Про Xr X Xs Max 8/7/6 ?

Жените Crossbody Мобилен Телефон Торба за Мали Рамо Чанта Кожа Патување СМАРТ Картичка Отвори Паричник Случај Чанта

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

Доаѓаат со деликатна златна хардвер,силни магнетни и шупливи размавта затворање.Ние си имаме свој тим на дизајнери, сите наши производи се усвоени меѓународните дизајн кои се со висок квалитет во меѓувреме.Одговара за најголемиот паметен телефон.【Компатибилен со( 6. ✿Направен да Трае : Солиден, еко-пријателски & лесни СТП кожа дава отпор, истегнување & исчезнува со текот на времето, па дури и да се залага да се повремени поздравниот или пад на теренот.】 Тоа е чанта, спојката, да се видиме носителот, Crossbody Торба, Гласник торба, или чанта.Доаѓаат со деликатна златна хардвер,силни магнетни и шупливи размавта затворање.Оваа симпатична crossbody видиме торбичка ќе биде вашиот нов оди да додаток, мали и лесни кои беше лесно да се рака за време на нашите патувања и шопинг при што можеме да ги одржуваме нашите раце слободни. ✿Повеќенаменски Чанта : 【 Голем капацитет & совршена големина.7 инчи/(18*11*4.Оние кои е за сите.Ние си имаме свој тим на дизајнери, сите наши производи се усвоени меѓународните дизајн кои се со висок квалитет во меѓувреме.Едноставни и стилски дизајн , VALENTORIA бренд crossbody торба & видиме чанта го прави било облека изгледаат супер шик и модата.VALENTORIA , млад моден бренд кој ги продава вреќи, кожни производи и галантерија .Кој две одделни џебови со наредени внатрешни работи accommodates вашиот essentials како што airpods, телефон , кармин, копчиња, ID & дебитна картичка пакет на kleenex, за скролување, и повеќе.Целосен пристап до сите порти.5" да се Видиме со тенок случај на) : 】Одговара за i Phone iphone 11,iphone 11 Про,iphone 11 Про Max,XS Max, XS, XR, X, i Phone 6 6s 7 8 Плус/Samsung Галакси S10 Плус/S9 Плус/S8 Плус /s7 работ Плус /S5 / S6/ Забелешка 9 8 5 4 3/Забелешка Edge/ S5/ S5 / S6 Edge / E7 / LG Г-7 G6 G5 G4 G3 /HTC One М9 /Google Nexus 6 со случај.Samsung Галакси S10 Плус/S9 Плус/S8 Плус /s7 работ Плус /S5 / S6/ Забелешка 9 8 5 4 3/Забелешка Edge/ S5/ S5 / S6 Edge / E7 / LG Г-7 G6 G5 G4 G3 /HTC One М9 /.crossbody pursecrossbody pursesmall crossbody pursecrossbody purses за womenblack crossbody pursesmall crossbody purses за womencellphone crossbody чанта за womencrossbody чанта за тинејџерски girlscrossbody purses за жените mediumcrossbody чанта strapcrossbody чанта largesmall crossbody чанта,мали crossbody чанта,мали crossbody purses за жени,мали crossbody чанта за тинејџерски девојки,мали crossbody чанта со изграден во паричникот,мали crossbody purses за жените царинење под 25,мали crossbody чанта кожа,мали crossbody црна чанта,мали crossbody чанта за телефон,мали crossbody чанта за девојки,браун мали crossbody чанта,crossbody purses за жени crossbody purses за жени,мали crossbody purses за жените,crossbody purses за жените медиум,црна crossbody purses за жените ,големи crossbody purses за жените,симпатична crossbody purses за жените,crossbody purses за жените големи димензии,crossbody purses за жените царинење под 25,crossbody purses за жени со паричник,crossbody purses за жените мал/среден,црна crossbody чанта,црна crossbody чанта,мали црни crossbody чанта,црна crossbody purses за жените,симпатична црна crossbody чанта,црна crossbody чанта со синџир,црна crossbody чанта големи,црна crossbody чанта медиум,црна crossbody чанта кожа ,црна crossbody purses за жените средни мали crossbody purses за жените мали crossbody purses за жените мали crossbody purses за жените царинење под 25 мали crossbody purses за жените leathe rsmall crossbody purses за жените царинење мали crossbody purses за жените црна мали crossbody purses за жените повеќенаменски мали crossbody purses за жени под 10 мали crossbody purses за жените патување мали crossbody purses за жените најлон видиме crossbody чанта за жените видиме crossbody чанта за жените видиме crossbody чанта за жените iphone 12 видиме crossbody чанта за жените rfid видиме crossbody чанта за жените вистинска кожа видимеcrossbody чанта за жените транспарентен видиме crossbody чанта за жените големи видиме crossbody чанта за жените вода resistantcellphone crossbody чанта за жените за samsung галакси s21 pluscellphone crossbody чанта за жените бела видиме crossbody чанта за жените iphone x.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката