• Новак
MOSISO Лаптоп Торба Компатибилен со MacBook Air 13 инчен A2337 М1 A2179 A1932/Pro A2338 М1 A2251 A2289 A2159 A1989 A1706 A1708, Платно Сметководствена Briefcase Ракав Случај Quatrefoil MO-QAF004

MOSISO Лаптоп Торба Компатибилен со MacBook Air 13 инчен A2337 М1 A2179 A1932/Pro A2338 М1 A2251 A2289 A2159 A1989

DEN 275.76
Производот е достапен

Достапност

Внатрешни Димензии : 12.79 x 0.79 x 9.25 инчи (L x W x H); Надворешни Димензии : 13.38 x 0.79 x 10.23 инчи (L x W x H).Лаптоп ракави со рака надворешниот платно ткаенина на случајот е отпечатена со quatrefoil кои ви овозможи да го носат вашиот лаптоп / лаптоп / Ultrabook компјутер во уникатно елегантен стил.Оваа заштитна briefcase чанта сметководствена ракав случај поклопецот е идеален за вас да го носат вашиот лаптоп надвор.Карактеристики на полиестер пена баласт слој и меки руно ткаенина поставата за судрат и шок апсорпција и заштита на вашиот компјутер од случајно гребнатини.Страна џеб на кесата е идеален за чување на мали предмети како што се мобилен телефон и пенкало отвори паричник, копчиња и други мали предмети, нудејќи додаде погодност.Пренослив и прилагодливи соочи рамо, рака се движеа од 27 инчи до максимум 48 инчи и двоен цврсти рачки за долго време удобно носење, врвот рачки, исто така, може да навивам отидат во џебовите кога не е потребен.Компатибилен со Mac Book Air 13 инчен со Retina Екран на Допир ID 2018 2019 2020 2021 (A2337 М1/A2179/A1932), компатибилен со Mac Book Pro 13 инчен со USB-C 2016-2021 (A2338 М1/A2289/A2251/A2159/A1989/A1706/A1708 со/без Допир Бар); Компатибилен со i Pad Про 12.9 инчен (1/2/3/4/5 Генерација) 2015-2021; компатибилен со Површина Про 2017; Компатибилен со Dell XPS/Latitude 13; Компатибилен со HP Павилјон 13; Компатибилен со Леново Јога 13.3; Компатибилен со HUAWEI Mate Book 13/X 13/X Pro 13.9. Зошто треба да ја искористам оваа торба?Оваа MOSISO платно quatrefoil лаптоп рамо briefcase чанта ракав случај покрие торба нуди едноставен, а сепак модерен начин да се заштити вашиот Лаптоп, Лаптоп или Ultrabook компјутер додека сте во движење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката