• Новак
Прст Одговараат на Прес-на-Нокти (Позитивни вибрации нокти) 40pcs Ковчег, Плоштад Лажни Нокти за Дами Дизајниран Прст Совети, Повеќето Модерни Долго Лажни Нокти Лажни

Прст Одговараат на Прес-на-Нокти (Позитивни вибрации нокти) 40pcs Ковчег, Плоштад Лажни Нокти за Дами Дизајниран

DEN 859.68
Производот е достапен

Достапност

✔ Трендсетер на Ноктите - ПРСТ ОДГОВАРААТ на дизајнот на тимот е постојано истражување на најновите помине трендови да се донесе на повеќето модерни и луксузни нокти на пазарот за секоја колекција. ✔ Лесно & комфорни за сите - ПРСТ ОДГОВАРААТ на прес-на ноктите се достапни и лесни за употреба за сите - без разлика повод или начин на живот.Ние нудиме иновативни решенија за време и монетарната ограничувања за добивање на вашите нокти да се направи.Добиете стилски on-the-go!. ✔ Природни Крива Дизајн - Секој ПРСТ ОДГОВАРААТ на прес-на ноктите е природно криви да ги направи изгледа како вашите природни нокти.Никогаш не е пред-видено ковчег форма ќе го подобри изгледот на вашите раце. ✔ 40 Парчиња во Различни Големини - ] Создадени со ексклузивна технологија, ПРСТ ОДГОВАРААТ на прес-на ноктите се тенка и флексибилна за да ги собере сите помине форми.Секој сет содржи 40 парчиња во различни големини. ✔ Како бренд кој melds ноктите, убавина и мода индустрии во своите производи, вредности и стил, [ПРСТ ОДГОВАРААТ нуди нова парадигма на само-изразување].Позитивна атмосфера нокти (плоштад)Ноктите со дебели врежана поени на насмеани лице насликани со позитивна енергија.Дневниот жолта боја лесно да се додава на било изгледаат и се додава среќен енергија во секојдневниот живот само со гледање на тоа.Прст одговараат само на ноктите форма која го прави вашиот прст изгледа долго и thineven кратко, тапи раце може да биде совршено се трансформира во долго, slenderhands со едноставно приложување прст одговараат.Премиум прес-на ноктите од рефлексивни glitterto ембос и гоблин гел.Од премиум gelswhich беа тешко да се најде со совети како да се drawingsby професионални помине уметници, сега можете да quicklycomplete нив со себе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката