• Новак
PolyScience 5260M31A110B Оборотните Чилер, -10 до 70C, Центрифугални, 120V

PolyScience 5260M31A110B Оборотните Чилер, -10 до 70C, Центрифугални, 120V

DEN 602.40
Производот е достапен

Достапност

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 22.0" (L) x 32.0" (W) x 33.0" (H).Земја На Потекло : Сад.Лабораториска Опрема & Инструменти.Poly Science 5260 M31 A110 B Оборотните Чилер, -10 до 70 C, Центрифугални, 120 V.Произведени од страна на КОЛ-PARMER.Poly Science бренд производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката