• Новак
Античкиот Земјени Ѕид Corded Телефон,Преносни Европската Ретро Класичен Лукс Мода Десктоп Дното Светлина Телефон со Redial и Пауза Функција/Прилагодливи Прстен,за Дома,

Античкиот Земјени Ѕид Corded Телефон,Преносни Европската Ретро Класичен Лукс Мода Десктоп Дното Светлина Телефон

DEN 633.36
Производот е достапен

Достапност

☀【Метал Текстура & Отпорност на Абење】 Бронза и црвена бакарни телефонски употреба круг метални копчиња, додека круг јасно пластика копчиња за црниот орев еден. ☀【Во Согласност со Ергономски Дизајн】 Круг копчиња се повеќе погодни за човечка исхрана и поудобно. ☀【Дното Светлина】 Кога има дојдовен повик, сина светлина ќе се емитуваат околу дното, кои ви даваат различни искуство. ☀【Хуманизирано Дизајн】 На заградата на површината се спречи рачка од паѓање.Прилагодување копче на грбот може да се прилагоди на прстен големина колку што е потребно.Знаете подобро. ☀【Двојно Сместување】 дното не се лизга мат ви овозможува да го поставите на маса без лизгање, и на ѕид-монтирани дизајн ви овозможува да го ставите на ѕид.Опис : Ова телефон со антички ретро дизајн е добар избор за луѓе кои се следат модата.Три различни стил може целосно да одговара на вашите побарувачката.Можете да ја ставите на ѕид или на пулт, како што ви е потребно.Она што е уште поважно, таа, исто така, може да се прилагоди на прстени на јачината на звукот и вграден во redial и пауза функции.Исклучителна изработка, одличен квалитет!Спецификации : Тежина : 350g Снимка функција : никој Број складирање функција : никој Боја : Бронза, Црвена Бакар, Црн Орев (Изборен) Изглед : антички, занает, антички телефон Пакет Листа : 1 * Телефон 1 * Телефонски Кабел 1 * Прирачник за Корисникот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката