• Новак
Божиќ Снегулка Помине Уметност Налепници, 16 Лист Божиќ Нокти Налепници,Вода Трансфер Нокти Налепници Decal

Божиќ Снегулка Помине Уметност Налепници, 16 Лист Божиќ Нокти Налепници,Вода Трансфер Нокти Налепници Decal

DEN 2332.80
Производот е достапен

Достапност

Количина : ќе добиете 16 листови Божиќ нокти налепници.Нашиот Божиќ помине уметност налепници се најпопуларните божиќ модели како како снегулки, ирваси, направи вашите нокти decals повеќе убави.Големина : димензија на секој лист нокти налепници е за 6.3 x 5.3 cm(2.4 x 2 инчи).Големината на секој модел е погоден за повеќето ноктите.Лесен за користење : на нокти налепници се вода трансфер, ве молиме да го користите како што е подолу чекор : 1. вие треба да се намали за моделот што го сакате. 2. стави шема во вода и се чека 10-20 секунди. 3. употреба на tweezer да го стави на вашите нокти. 4. користете го горниот слој и направи го сув.Одличен божиќ нокти decals : идеална за да се направи вашата уникатна и привлечна Божиќ ноктите дизајни.Оние шарени, смешни модели се создаде божиќ атмосфера за сите.Нашиот празник нокти налепници не само што може да ги красат вашите нокти, исто така, може да се држи на вашиот мобилен телефон, кредитни картички, честитки и било каде ви се допаѓа.одличен божиќ украси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката