• Новак
Amaeen за Еднократна употреба Унисекс Велигден Печатење Лице Bandanas Има 3 Ply Заштита Памучна Крпа Bandana 10/20/30/60/100PCS

Amaeen за Еднократна употреба Унисекс Велигден Печатење Лице Bandanas Има 3 Ply Заштита Памучна Крпа Bandana 10/20/30/60/100PCS

DEN 110.16
Производот е достапен

Достапност

Произведено во САД и Увезени. ❤ Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, не-токсични, не-иритирачки, меки и удобни. ✿ Дише материјали и симпатична модели се направи тоа практично и стилски.Посебни три-слој не-плетени ткаенини дизајн може да се спречи haze, автомобил издувни гасови, полен, итн. ☏ Пакет се Вклучени : 10/20/30/60/100 PCS bandanas. ❀ Совршен дизајн, кога ќе се носат, тоа може да одговара на вашето лице совршено.Еластична обетки се лесни за носење и не се стави притисок на ушите. ✈Брза испорака, ветување во рок од 15-25 дена.Ве молиме остатокот увери, кога ќе го поставите цел, ние ќе испрати пакет до вас веднаш.Опис : три-слој не-плетени расположливиот маска е направена на три-слој не-плетени материјал, кој е безбеден и здрав за употреба.Дише материјали и симпатична модели се направи тоа практично и стилски.Посебни три-слој не-плетени ткаенини дизајн може да се спречи чад, автомобил издувни гасови, полен, итн.Еластична уво куки се лесни за носење и не се стави притисок на ушите.Функција : 1. Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, не-токсични, не-иритирачки, меки и удобни. 2. Дише материјали и симпатична модели се направи тоа практично и стилски. 3. Посебни три-слој не-плетени ткаенини дизајн може да се спречи haze, автомобил издувни гасови, полен, итн. 4. Совршен дизајн, кога ќе се носат, тоа може да одговара на вашето лице совршено.Еластична обетки се лесни за носење и не се стави притисок на ушите.Пакет се Вклучени : 10/20/30/60/100 PCS возрасни bandanas Големина : Една Големина | Боја : D : D Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката