• Новак
Ми се Допаѓа Дремење Мрзливост Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

Ми се Допаѓа Дремење Мрзливост Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации.Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран во место и да го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање на најголем степен.Мали и преносливо, тоа може да се здипли во мини тело, лесно да се носат, се навраќа на еден мал простор, и е погодно да се носат во секоја сцена.Совршен подарок за пријатели, пријателки, колеги и семејството на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според различни гледање потреби, да ви обезбеди удобен агол на гледање, и намалување на вратот и грбот притисок.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во опсег од 0.4 инчи, висина : 16 cm/6,3 инчи, со овој мобилен телефон носител е компатибилен со 4-13 инчен паметни телефони, таблети и e-читање на Уредот.Мали и преносливо, тоа може да се здипли во мини тело, лесно да се носат, се навраќа на еден мал простор, и е погодно да се носат во секоја сцена.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, јога, учење, гледање филмови во авионот, тоа е совршен придружник во вашиот живот.Потсетување : препорачливо е да се избрише и се чисти редовно.Во внатрешноста на пакет : мобилен телефон носителот, кој е составен од пластика, алуминиум и акрилни закрпи.Одличен избор за подарок за пријатели и колеги за време на празници.Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см/3,5 инчи, ширина : 6 cm/2.Симпатична мобилен телефон држачот е многу лесен за употреба, само извлечете го држачот на грбот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката