• Новак
Електрични Бебе Носната Aspirator

Електрични Бебе Носната Aspirator

DEN 141.60
Производот е достапен

Достапност

Потекло : CN(Потекло)Возраст Опсег : 7-9 months Age Опсег : 0-3 months Age Опсег : 10-12 months Age Опсег : 4-6 months Age Опсег : 13-18 months Age Опсег : 19 до 24 months Material : Silicone Model Број : Бебе Носната Aspirator Age Група : Babies Item Тип : Носната Aspirator Pattern Тип : Animalfunction : бебе носната aspirator електрични носот cleaner Material : силикони & plastic Size : 20*4*4cm Color : green Charging време : повеќе од половина hour Package се Вклучени : 1 x Електрични Носната Aspirator Age Група : Babies Item Тип : Носната Aspirator.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката