• Новак
Жешко место Рутер 100Mbps Голема Брзина Добра Компатибилност USB Мрежен Адаптер Супериорен за Компјутер

Жешко место Рутер 100Mbps Голема Брзина Добра Компатибилност USB Мрежен Адаптер Супериорен за Компјутер

DEN 621.60
Производот е достапен

Достапност

4 или понов, Linux Input : 5 V / 1 APower потрошувачка : помалку од 2 WWi Fi безбедносен режим : отворена, WPAPSK, WPA2 PSKPackage Листа : 1 x Мрежа Adapter1 x Manual Notice : 1.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : ABSColor : white Size : прибл.Интернет конекција споделување до 10 Wi Fi корисници, уживајте во сурфањето на Интернет со семејството или пријателите. Се забавуваат заедно.Поддршка secure digital мемориска картичка за проширување до 32 GB (не се вклучени).Поддршка secure digital мемориска картичка за проширување до 32 GB (не се вклучени). Со голема брзина.Со голема брзина.Интернет конекција споделување до 10 Wi Fi корисници, уживајте во сурфањето на Интернет со семејството или пријателите.11 b/g/n Chip : 9215 Network тип : FDDLTE, WCDMA/DCHSPA+Надворешен интерфејс : USB 2.Се забавуваат заедно. Супериорен опсег.Едноставно приклучете го адаптерот во вашиот компјутер, USB порта за безжично да се поврзете со мрежа или да се создаде жариште.Супериорен опсег. Лесен за употреба.Plug and play, колку што има извор на енергија може лесно да пристапите на Интернет.На вграден 4 G/3 G+ Wi Fi антена се обезбедува оптимална покриеност и сигурност, ја подобрува јачина на сигналот, и ви овозможува да уживате во сигурна безжична конекција во секое време и насекаде.11 b Firewall функција : поддршка firewall Safety стандард : ICMode : FDDLTEWifi фреквенција : 2. Голема меморија.4 G Wifi протокол : 802.Едноставно приклучете го адаптерот во вашиот компјутер, USB порта за безжично да се поврзете со мрежа или да се создаде жариште.Лесен за употреба. Тоа е нова LTE, 4 G USB memory stick кој ги интегрира хумор.Plug and play, колку што има извор на енергија може лесно да пристапите на Интернет.Голема меморија.Со безжична конекција го оценувате до 100 Mbps, ќе уживате во моќна мрежа искуство на сурфање, разговори или да играат онлајн.Со голема брзина.Со безжична конекција го оценувате до 100 Mbps, ќе уживате во моќна мрежа искуство на сурфање, разговори или играње онлај.Функција : 1.6 inch Working фрекфенција : LTEFDD : Б1/B3 Wireless стандард : IEEE 802. Овој производ треба да биде вметната во картичката (Не е Вклучен).На вграден 4 G/3 G+ Wi Fi антена се обезбедува оптимална покриеност и сигурност, ја подобрува јачина на сигналот, и ви овозможува да уживате во сигурна безжична конекција во секое време и насекаде.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката