• Новак
Зајакот Кожи Деца Full-Zip Руно Маскирани Sweatshirt (3346)

Зајакот Кожи Деца Full-Zip Руно Маскирани Sweatshirt (3346)

DEN 351.60
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мека midweight руно поврзана.Долги ракави и џерси наредени худ.Целосната-патент на предната со рака-затоплување лажичка џебови.Бело е пораби во 100% памук конец за тај-боја забава. 60/40 Памук Polyestser.Одговара : Младата Унисекс.Сите сезона фаворит за кулер времето или windy ден.Midweight руно ткаенина значи оваа качулка може да се носи за период од 9 месеци од годината!Овие бели zip до дуксери се одлични за изработката, украсување, прилагодување или облечен како обична суичери.На располагање во 8 бои со опции за двете девојчиња и момчиња!Боја : Бела | Големина : 2 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката