• Новак
Канцеларија Фиксни Телефонски, Ергономски Дизајн, Бизнис Corded Телефон, Бучава Поништување, за Дома, Хотел, Бизнис, Статистика

Канцеларија Фиксни Телефонски, Ергономски Дизајн, Бизнис Corded Телефон, Бучава Поништување, за Дома, Хотел, Бизнис,

DEN 513.36
Производот е достапен

Достапност

Повикувачки број 14 групи (8 цифри) или 8 групи (16 цифри) и повик за време на рекорд.Повик за бројот и времето на снимање 50 групи (8 цифри) или 32 групи (16 цифри).DTMF/FSK двојна caller ID (автоматска идентификација).Во реално време во денот и неделата се прикаже, LCD нивото на осветленост 5 прилагодливи.ФЛЕШ време 90/95/100/120/180/300/600/1000ms софтвер по избор.Функција : 1. 1~99 часа не се наруши. 16 обичните тонови на ѕвонење на располагање. 2. Софтвер Прилагодување јачина на звук, копчето за Прилагодување јачина на звук и hands-free јачина на звук.Софтвер за да го поставите електронски безбедност; Факултативна мека поставување P/Т. 3. 3 групи на аларм функција Поставките, секој сет на alarm tone е различен.Калкулатор функција.IP функцијата и единствен клуч за складирање функција (М1-M10).R клуч префрлување функција.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Земјени Материјал : АБС Боја : како на сликата прикажани Големина : прибл. 20x15.8x7.8cm/7.9x6.2x3.1inch Пакет Листа : 1 x Земјени 1 x Телефонска Линија 1 x Справи со 1 x Справи Линија 1 x англиски јазик Прирачник 1 x велика БРИТАНИЈА Телефонска Линија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката