• Новак
Brennas Коса 10A за Црни Жени Ombre Нагласи Перика Браун Мед Русокоса Обоени 13x4 Чипка Пред Човечка Коса, Перики Кадрава Чипка Фронтален Перика 180% Густина 26 Инчи со Бебе Кос?

Brennas Коса 10A за Црни Жени Ombre Нагласи Перика Браун Мед Русокоса Обоени 13x4 Чипка Пред Човечка Коса, Перики

DEN 6888.00
Производот е достапен

Достапност

Треба косата да се исуши природно.5 инчи) и Среден Браун Чипка Боја , Капи со Ремени и 4 Чешли,Можете Да ја Прилагодите Капа Големина со Еластична Ремени.Можеби Треба Малку и за Обликување на Вашето Бебе Коса.Можете да ја Боја и Кајгана косата.Brennas Косата Треба Строга Контрола на Квалитетот и Квалификувани Работници Со Повеќе Од 10 Години Историја на Фабриката. 100% Човечка Коса, Перики, Може да се Избелени и Restyled.А2 : Да,тоа е 100% човечка коса,само третираат како вашата и се грижи за неа.Ве молиме да се свесни дека 13x4 чипка пред перика може да биде слободен раздели, и 13x4x1 Т дел чипка перика само може да биде средината раздели.Држете Текстура Добро.Brennas Коса секогаш Настојуваме да се Обезбеди Најдобра Услуга за Нашите Ценети Клиенти и имаат за Цел да ја Осигура Нашата Слатка Клиенти Имаат Среќен x 1" Чипка Големина на Предната страна,на Разделба е простор 1"x 4", не може да биде Рамо Дел.Природни Косата , Пред Куби ,Бебе Коса околу ,Повеќе Природен Изглед.Можете да изберете 13x4 чипка пред перика или 13x4x1 Т дел чипка перика како ви се допаѓа.Ве молиме Имајте во предвид : Ако имате било каков проблем,ве молиме да не се отвори расправа, или лоша критика,само падна слободно да ме контактирате,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ќе може да се добие целосна наплата доколку сакате да ги испратите назад и ве молам не го намали чипка и да го чува добро .Гаранција Точно на Должината.Вистински Изгледа : Пред Извлечен Кадрава Перика имаат Природни Косата и Бебешка Коса сите околу себе, Тоа може да биде Дел било кој Начин и Стил Како Свој Коса.Ви благодариме.Brennas Коса секогаш Настојуваме да се Шири Идеи за Убавина, Слобода, Мода и Елегантен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката