• Новак
Alva Бебе Пливаат Пелени Голем Една Големина 2бр Пакет Reuseable Перат & Прилагодливи за Пливање Лекција & Бебе Туш Подароци ZSWB09-18

Alva Бебе Пливаат Пелени Голем Една Големина 2бр Пакет Reuseable Перат & Прилагодливи за Пливање Лекција & Бебе

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

FASION & СТИЛСКИ -ЕДНА трим и привлечен дизајн кој е страшно одговара на секое бебе.Тоа може да се сместат голем број на различни тело форми.HIGN КВАЛИТЕТ, ПРИЛАГОДЛИВА, за ОБНОВЛИВИ & ВОДООТПОРЕН -ALVABABY пливаат пелени се направени од водоотпорен 100% полиестер PUL надворешниот слој.Ластичињата половината и на нозете : Внатрешни работи Полиестер Ластичиња во половината и ногата отвори со мека lycra поврзувања овозможува безбедна, еластичен и лесно се вклопуваат и исклучување.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ-Нашите обновливи крпа пливаат пелени се наменети за семејства кои бараат премиум производи.Прилагодливи за 0-3 години, нашата 3×3 прилепува се прилагоди околу половината и на нозете со три различни големини, и три различни големина корекција за висината на бебето пливаат пелени.Не за еднократна употреба пливаат пелена, ги зачувате вашите пари во долг рок и да се залагаат за заштита на животната средина, да обезбедат една убава средина за нашето бебе.УЖИВАЈТЕ во ПЛИВАЊЕ-Нашите пливаат пелени дизајниран за задржување на цврстите материи,овие пливаат пелени немаат многу absorbency и не држат вода, така што на вашето бебе може да биде неверојатно лесен кога пливање.Нека вашето бебе пливаат во стил.ИСКРЕНА СЛУЖБА и БЕЗ РИЗИК -1 година гаранција.Ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви испратиме нова или рефундирање на вашите пари на вашиот избор.Ве молиме одберете ја големината погоден за вашето бебе според големината на табелата пред цел.Ако вашето бебе со дебели нозе, или треба повеќе простор да растат, ние би помош ќе може да избере нашиот нов поголем големина пливаат пелени. 37cm должина X 22cm ширина.Една трим и привлечен дизајн кој е страшно одговара на секое бебе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката