• Новак
Huawei Уживаат Z 5G Случај, Уживајте во 20 Про Случај, Gift_Source СТП Кожа со Кредитна Картичка Носителот Случај Тенок Паричникот Флип Потпирачот Покрие Чанта Школка за зашти

Huawei Уживаат Z 5G Случај, Уживајте во 20 Про Случај, Gift_Source СТП Кожа со Кредитна Картичка Носителот Случај

DEN 1783.20
Производот е достапен

Достапност

Забелешка : Овој случај е одговара за Huawei Уживаат Z 5 G/Уживаат 20 Про 6.5", не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .ја спречува гребнатини на вашиот телефон .не-токсични и еколошки.Безбедна Паричникот Случај : Овој паричник Телефон Случај Изградена-во 3 кредитни картички слотови и 1 парични прегради за чување на вашата кредитна картичка, лична карта, банкарска картичка, бизнис картичка, возачот лиценца и пари.Ова е Мулти-функција паричникот Телефон случај, Совршена Комбинација на паричникот и мобилен телефон случај.Погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.магнетни затворање обезбедува вашиот телефон, на пари и картички во безбедноста.Прилагодливи Потпирачот Функција : задниот поклопец е виткање и поддршка, Совршен за видео разговори и гледање филм.Може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки.Прецизни cutouts за целосен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.Лесен и пренослив, погодно да ги носите; Едноставен, но стилски, идеален за формални и неформални прилика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката