• Новак
zunruishop Ѓубре Складиште Симпатична Притиснете Флип Ѓубре Може да Купатило, Кујна Дневна Соба Голем Капацитет PP Материјал корпата за Ѓубре (9L) за Рециклирање на Отпад?

zunruishop Ѓубре Складиште Симпатична Притиснете Флип Ѓубре Може да Купатило, Кујна Дневна Соба Голем Капацитет

DEN 569.52
Производот е достапен

Достапност

Дизајнот е совршен за зафатен семејства, ресторани, тоалети, канцеларии, сали, продавници за да се справи со ѓубре, брзо и лесно, обезбедување на вас со практичноста и чистота.Големина : 16 * 24 * 29 CM, капацитет : 9 L,.Материјал : ПП боја : сина, сива, беж.Изработени од еколошки ПП пластични пелети за безбедна, здрава, мирис за слободни и издржливи.Друга функција е повеќе внимателен и вграден во дршката е лесен и хигиенски.Име на производ : Едноставен ѓубре can Size : 16 * 24 * 29 CMCapacity : 9 LMaterial : високо квалитетни PP material Color : плава, беж, gray Reference procedure1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Не се вклучуваат предмети останати од кујната бин прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4, поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM разлика, ви благодарам.Нашата продавница ќе ги ажурира нови производи секоја недела.Ако ви треба повеќе избори, можете да кликнете на мојата продавница.Задоволството на клиентите е наш највисок цел.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да го напишат ни е-мејл, ви благодарам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката