• Новак
zaizai Ѕид Бања Кабинет Дрвени Медицина Кабинет Складирање Организатор со 2-Врати и 1 - Полица Куќа Колекција Ѕид Кабинетот на Белата 50CMX60CM Складирање,Бања Кабинет Монт

zaizai Ѕид Бања Кабинет Дрвени Медицина Кабинет Складирање Организатор со 2-Врати и 1 - Полица Куќа Колекција Ѕид

DEN 631.20
Производот е достапен

Достапност

Складирање дизајн : Голем простор за дизајн, да ги задоволат вашите различните потреби за складирање, да се реши преполни проблеми, тој може да направи повеќе отколку што мислите.Топката-тип слајд железнички : високо-квалитетни нерѓосувачки челик слајд железница, не е лесно да ' рѓа, не е лесно да се деформира товарот, отпорност на корозија. ◆ Овој сестран кабинет може да поседува складирање потреби, работат добро во бања, дневна соба, кујна и спална соба. ◆ Тоа може да се користи за долго време.Тоа е безбедно и непречено.На метал knob има свилен се чувствуваат.Магнетното заклучување на вратата ви овозможува да се сместите удобно.Исклучителна метал зглоб има мазна отворање и затворање, силна издржливост, и лесен-за-чистење на површината.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Оваа 2-фиока кабинет го прави најголем дел од вашата кујна простор, и можете да го користите и за да се зголеми вашиот простор за складирање.Производ параметри : Име на Производ : Бања складирање кабинет Боја : боја Материјал : МДФ забелешка : На производ слики се направени во вид, но поради фактори како што се снимање технологија, светло, дисплеј параметри, итн., вистинската боја и фотографии примена може да биде различен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката