• Новак
Nokia 3.4 Случај, Gift_Source Тенок Вертикална Флип Folio Телефон Случај СТП Кожа Заштитна Маска Магнетни Затворање Школка со Кредитна Слотот за Држачот на Картичката за Nokia 3.4

Nokia 3.4 Случај, Gift_Source Тенок Вертикална Флип Folio Телефон Случај СТП Кожа Заштитна Маска Магнетни Затворање

DEN 309.60
Производот е достапен

Достапност

Забелешка : Овој случај е одговара за Nokia 3.4 (6.39 инчен), не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .ја спречува гребнатини на вашиот телефон .не-токсични и еколошки.Вертикална Флип Дизајн : Флип-стил се отвора надолу за олеснување на работата со една рака.Брз и сигурен snap-на предната маска за затворање.Совршено се Вклопуваат : Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај.Уредни дизајн на каросерија, тенок и лесен, се чувствуваат удобно за да ги поразил и го носат случај, нема да имаме обемни чувство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката