• Новак
CffdoiLJT Ѓубре Може, Нова Кујна Шкафот Назад Ѓубре Рек Кабинет Вратата Ѓубре За Отпадоци Виси Кујната Кабинет Виси Ѓубре Рек Кујнски Алатки (Боја : Сина)

CffdoiLJT Ѓубре Може, Нова Кујна Шкафот Назад Ѓубре Рек Кабинет Вратата Ѓубре За Отпадоци Виси Кујната Кабинет

DEN 2215.20
Производот е достапен

Достапност

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона.Облик : funnel Type : Складирање Bucket Structure : Hanging Feature : Еко-Friendly Style : Без Lid Material : Plastic Model Број : корпата за ѓубре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката