• Новак
YANGJIAN Батеријата на Задниот Поклопец за Nokia Lumia 735(Црн) (Боја : Сина)

YANGJIAN Батеријата на Задниот Поклопец за Nokia Lumia 735(Црн) (Боја : Сина)

DEN 1044.00
Производот е достапен

Достапност

Батеријата На Задниот Поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за Nokia Lumia 735(Црна).Батеријата На Задниот Поклопец.Батеријата Назад Cover1. Висок квалитет на задниот поклопец замена за Nokia Lumia 7352. Замени скршен или нефункционален задниот поклопец со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping Phone Батеријата на Задниот Поклопец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката