• Новак
adidas Мажите Ultraboost 20 Патики

adidas Мажите Ultraboost 20 Патики

DEN 2160.00
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Текстил.Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Sock, сит-како се вклопуваат.Светло, поддршка за трчање.Одговорно Зголеми midsole.Довербата од земјата нагоре.Овие adidas работи чевли се дизајнирани за турбо полнење вашата дневна милји.На сплетам горниот нуди stitched-во поддршка врз основа на движење фати технологија.Меки, удобни elastane пета овозможува природно движење на Ахил.Одговорно амортизирање помага да се задржи транзиции мазна и енергијата да тече.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката