• Новак
Гениј Алатки 16 Парче 1 д-Р SAE Рака Socket Set (6 & 12-Точка) ГШ-816S

Гениј Алатки 16 Парче 1 д-Р SAE Рака Socket Set (6 & 12-Точка) ГШ-816S

DEN 17579.28
Производот е достапен

Достапност

SAE РАКА SOCKET SET - 16pc 1" д-Р SAE Рака Socket Set (6 & 12-Точка) (CR-Mo) ГШ-816 S.МИР НА УМОТ - Купување со доверба поддржана од страна на Гениј Алатки Ограничен Доживотна Гаранција против производителот дефекти.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - изработена од Хром Молибден Легиран Челик за голема сила и издржливост додека има анти-корозивни својства.ANSI СТАНДАРДИТЕ - ги Исполнува или ги надминува стандардите утврдени од страна на Американскиот Национален Институт за Стандарди.ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ - Гениј Алатки се дизајнирани и направени за употреба од страна на професионални техничари и изграден за да се изврши во текот на животниот век на тешки употреба.Доверба Гениј за квалитет алатка во вредност цена за вас.Вклучува : 1" д-Р 12 pt.SAE Рака Штекер 877046 1-7/16" Рака Штекер 877048 1-1/2" Рака Штекер 877054 1-11/16" Рака Штекер 877060 1-7/8" Рака Штекер 877064 2" Рака Штекер 877072 2-1/4" Страна 1 Сокет" д-Р 6 pt.SAE Рака Штекер 887076 2-3/8" Рака Штекер 887080 2-1/2" Рака Штекер 887084 2-5/8" Рака Штекер 887088 2-3/4" Рака Штекер 887094 2-15/16" Рака Штекер 887100 3-1/8" Рака Штекер Додаток 820200 Продолжување Бар 8"L 820400 Продолжување Бар 16"L 880063 Лизгачки Т-се Справи со 25"L 880888 R Ratchet Главата и со Рачка Метална Кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката