• Новак
AFANG Замени Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Мате 20(Црна Боја) (Боја : Зелена)

AFANG Замени Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Мате 20(Црна Боја) (Боја : Зелена)

DEN 1444.80
Производот е достапен

Достапност

100% тестирани висок квалитет на Задниот Поклопец замени.Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Мате 20(Црна).Лесен за употреба.1. Задниот поклопец замена за Huawei Мате 20 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката