• Новак
Detigee Момчиња Прв Роденден Ајкула Тимови Бебе Една Година Стара Облека Роденден

Detigee Момчиња Прв Роденден Ајкула Тимови Бебе Една Година Стара Облека Роденден

DEN 191.52
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.На кратко sleeve може да се одразат на детето е жива и прекрасна карактер.На кратки ракави и панталони се дизајнирани да се носи со бебе кои го сакаат спортот.Одлично за спорт,фотографија,дневна,лето,отворено носат и подароци,и др.Памук мешавина,удобно материјал е погоден за вашето бебе е нежна кожа.Пакет содржи : 1 x Вест + 1 x Шорцеви.eГради, Должина*2-Панталона ДолжинаБлузи Должина 6-12 Месеци -24cm/9.45"24cm/9.45"35cm/13.78" 12-18 Месеци -25cm/9.84"26cm/10.24"38cm/14.96" 18-24 Месеци-26cm/10.24"28cm/11.02"41cm/16.14 и делови".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката