• Новак
Жените Кавга Висока Waisted Јога Панталони Танц Twerk Топла Гаќи Тренингот Салата Ruched Задник Кревање Leggings

Жените Кавга Висока Waisted Јога Панталони Танц Twerk Топла Гаќи Тренингот Салата Ruched Задник Кревање Leggings

DEN 215.52
Производот е достапен

Достапност

100% Полиестер. ✿Школка : 100% Најлон; Надеж : 100% Најлон; Пополни : 100% Полиестер. ✿Лесно преку градите и конусни преку половината. ✿Вода-отпорни, отпорни ткаенини со пополнување на топлина. ✿Маскирани дизајн. ✿Целосна должина zippered затворање на предната страна. ✈✈✈✈✈✈✈✈✈Добредојдовте на Нашата Продавница✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈Нашата цел : да се Создаде најнапредниот, иновативни и модерен облека бренд на пазарот, намалување на посредници, и да се обезбеди апсолутна преференцијални цени.Секој ден, илјадници луѓе работат напорно за овој сон и избави Продавница производи на илјадници домаќинства.Елеганција никогаш нема да биде отсутен.☀☀【 Информации за производот】:Сезона : Summer Occasion : Casual Material : Polyester Pattern Тип : Solid Thickness : Стандард☀☀【 Пакет вклучуваат】:1 КОМПЈУТЕР Жените Панталони☀☀【 Забелешка】:ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)★★Q1 : Колку долго ќе потрае за да се дојде?★★А1 : Генерално, стоката ќе биде предаден на истиот ден на набавка, испорака во рок од 7-15 дена, и итно логистика во рок од 3-5 дена.★★Q2 : Како да се избере големината?★★А2 : Почитувани, нашата големина е точно, може да се купи со доверба, ако сте загрижени за големината, може да се купи според нашите големина на табелата.★★Q3 : Како да се реши по-продажбата на проблемот?★★A3 : 24-часовна онлајн клиент сервис, за да го реши вашиот проблем, безусловна висок квалитет на вратите и размена на услуги, ние веруваме дека производот ќе ве задоволи Боја : Црна | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката