• Новак
ФИЛМСКИ ПОСТЕР: ОСУМ ЖЕЛЕЗО МАЖИ-1952-ORIGNAL 11x14 ЛОБИ КАРТИЧКА-ВОЈНИК ВФ

ФИЛМСКИ ПОСТЕР: ОСУМ ЖЕЛЕЗО МАЖИ-1952-ORIGNAL 11x14 ЛОБИ КАРТИЧКА-ВОЈНИК ВФ

DEN 720.00
Производот е достапен

Достапност

Врз основа на пресече Бродвеј игра!Колумбија Слики претставува СТЕНЛИ КРАМЕР Е производство на "ОСУМ ЖЕЛЕЗО МАЖИ" со РИЧАРД KILEY, ЏЕЈМС ГРИФИТ, ДИК МУР, МАРИЈА ЗАМОКОТ; оригиналната боја на 11' x 14' театар лоби картичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката