• Новак
EconocoТ Стил Прилагодливи Чевли Управување со 8 Полиците, Хром

EconocoТ Стил Прилагодливи Чевли Управување со 8 Полиците, Хром

DEN 8823.12
Производот е достапен

Достапност

пакет висина : 28.0 ".пакет должина : 49.5 ".пакет ширина : 5.8 ".тип на производ : ПРОДАВНИЦА ТЕЛА И ОПРЕМА. 4-начин на управување со исправен грб и сатен никел заврши.Рацете се прилагодливи изработка на висина прилагодување од 49.65" да 70.65".База е 33" широк.Рацете се 17" долго време и се направени од 1" x 1/2" правоаголни цевки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката